לצחוק מהראש או לצחוק מהבטן – להתגלגל מצחוק ללא מעצורים!

שלום לכולם,

אנשים רבים פונים אלי מדי יום כי הם לא צוחקים בכלל, לא צוחקים מספיק, צחקו המון פעם ומשהו קרה ולאט לאט הצחוק נעלם מחייהם והם כמהים להשיב את הצחוק לחייהם.

לעומתם, אני נתקלת באנשים רבים שמספרים לי ברצינות רבה על כל התנאים וההתניות שיש להם אודות הצחוק. הם רוצים לצחוק, הם מרגישים מצויין אחרי שהם צוחקים אבל רק אם משהו באמת אבל באמת מצחיק אותם רק אז הם צוחקים. אחרת הם לא יכולים לצחוק.

הכוונה כמובן זה למשהו שמצחיק אותם דרך הראש החושב. מה שמגביל את היכולת שלהם לצחוק כך סתם באמת.

למרות שרב חיי צחקתי, הצחקתי והוצחקתי בקלות רבה, אני בעצמי איבדתי את הצחוק שלי בשנת 1997 בעקבות דיכאון. הצחוק אמנם חזר לחיי אך רק לפני שש שנים גיליתי שאני יכולה להיות פרואקטיבית ולצחוק מהבטן מבלי שיצחיקו אותי מהראש. כן לצחוק כך סתם בלי סיבה, להתגלגל מצחוק למשך דקות ארוכות. כשגיליתי את הפטנט המולד הזה לא ידעתי שזה עומד להכין אותי למשבר הבא…(מוות פתאומי של אחי וגיסתי, הפגזות על חיפה ומותה של אימי ממחלת הסרטן). כי את רצף האירועים הטרגי הזה צלחתי בזכות הצחוק היזום.

לא צריך לחכות למחלה, לדיכאון, לטרגדיה או לטראומה קשה בשביל להחזיר את הצחוק לחיים. האמת, עדיף ללמוד את זה לפני שזה קורה, זה רק עוזר להתמודד על המשבר בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה.

בין אם אתם שייכים לקבוצה הראשונה שצחקה פעם בקלות ומסיבות כאלה או אחרות הפסקתם לצחוק, או בין אם אתם משתייכים לקבוצה שמאמינה שחייבת להיות סיבה נראית לעין כדי לצחוק אחרת אתם אידיוטים גמורים. אנשים אלו מתמודדים בחייהם עם יתר רצינות, כבדות, מתח ולחץ נפשי, כאבים, תשישות, חוסר סבלנות, תסכול, חרדה, שעמום ואולי גם דיכאון או מחלות גופניות שונות.

החדשות הטובות הן, שאני עוזרת לאנשים שאפשר להחזיר את הצחוק הבריא, הצחוק המתגלגל, הצחוק שנובע ממעמקי הבטן אם רק יסכימו ולו לכמה דקות לשים את "הראש" החושב, השופט, המבקר בצד.

החדשות הטובות עוד יותר הן, שהפעם הולכת לגלות לכם בדיוק איך לעשות את זה, אני חושפת את כל הסודות שלי שלב אחר שלב כדי שגם אתם תוכלו להחזיר את הצחוק לחיים שלכם וליהנות מתחושה של שחרור, שמחה, הקלה, אהבה, נינוחות, זרימה ועוד.

מוזמנים לצפות בסרטון כאן בבלוג (יש צחוקים והרבה!)

ואם עדיין לא צפיתם במתנה שהכנתי במיוחד עבורכם, אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס שמתחת לסרטון!

בחיוך שלכם,

נילי דור האלה

.

 

דואר אלקטרוני *
שם *

תגובות

לצחוק מהראש או לצחוק מהבטן – להתגלגל מצחוק ללא מעצורים! — 3 תגובות

 1. נילי יקרה,
  תודה רבה על הסרטון המלמד.
  האמת היא שאצלי התהליך היה קצת אחר. רוב חיי צחקתי והמון, אבל הייתי מנותקת רגשית לחלוטין. הצחוק והחיוך היו חלק בלתי ניפרד מימני, רובו ככולו מסכה. לימים נוצר בתוכי החיבור לרגש, וברגע שזה קרה שוב לא יכולתי לצחוק. גם לא יכולתי שום דבר אחר. הכל היה תקוע…. רק אחרי המון המון אימונים בעזרת הכלים שלך ואחרי שניפתח הצוהר של הדמעות, הגיע הצחוק לאט לאט ובהדרגה. היום אני יודעת שעם אימון, נחישות והתמדה אפשר להחזיר את הצחוק האמיתי לחיים, ובמקרה שלי להביא אותו מיתוך כוונה ורצון שישאר. היום הכל נוכח בחיים שלי בהרמוניה ובתנועה וזה עולם אחר ומאד חיוני לחיים. בשבילי את הקסם בחיי ואני אחראית על הביצוע של כל מה שאת מלמדת. וכמו שאת תמיד אומרת, רק לעשות את… עושה את העבודה….:)
  חיבוק אוהב ותודה רבה,
  שלך – אורנה  

 2. אורנה יקרה, את דוגמא למופת של מי שהסכימה להתמסר לגמרי, התמידה והרוויחה ובגדול ! תודה על השיתוף, גילוי הלב, התקווה וההשראה שאת נותנת לאחרים ! שלך נילי

 3. Everyone has unique requirements in terms of brands,personal specifications and choices.Whether you want to clothing online,,,,,,,,,,,,,,,you can just take your pick, put it in the shopping cart and make your payment.From,,,,,,,,,you get them all here. The real benefit is in the discount prices.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *