זה יכול לקרות גם לך !

שלום רב,

בשבועיים האחרונים הוצפתי במאות פניות בעקבות הדיוורים על הסדנא "ליצירת זוגיות אוהבת".

אנשים פנו אלי וסיפרו שהם ממש זקוקים לסדנא כזו.

כמעט באותה נשימה כולם הזכירו את ה"ספקנות" שלהם לגבי יצירת זוגיות ותהו – האם זה באמת אפשרי?

בין השאלות הרבות, נשאלתי:

איך אחרי כל כך הרבה שנים של חיים לבד אפשר לייצר זוגיות?

– איך ניתן למצוא גבר/אישה איכותיים בגיל הזה?

– איך אפשר להבטיח הצלחה אחרי כל כך הרבה מערכות יחסים כושלות?

– איך בכלל נפתחים לקשר אחרי תקופה ארוכה של הימנעות וסגירות?

– איך תהליך כל כך קצר יכול לעזור ביצירת זוגיות?


 

ובנוסף גם הופנתה אלי שאלה אישית, איך את, נילי, הצלחת ליצור זוגיות?

החלטתי לענות על השאלות דרך הסיפור האישי שלי, ולשתף אתכם במה שעבר עלי, ואיך מצאתי את הזוגיות שלי. כי אם זה קרה לי, זה באמת יכול לקרות גם לכם!

אם הייתם שואלים אותי לפני כשנה, אם אצליח ליצור זוגיות אוהבת בחיי, ללא כל קשר לתשובה המילולית שלי, בתוכי קיננה ספקנות גדולה וחוסר אמונה משוועת. גם כשהצהרתי בפומבי שאני רוצה זוגיות – לא באמת האמנתי שאני יכולה ליצור כזו  בחיי.

העבר שלי בתחום הספציפי הזה לא היה מזהיר במיוחד. "מערכות יחסים" שיצרתי עד אז, היו, איך אומר לכם, בלשון המעטה, תסריט מעולה לטלנובלה מופלאה. וכך באופן מודע או לא מודע, עם עבר עגום שכזה, פשוט לא סמכתי על עצמי שאוכל ליצור זוגיות טובה ובריאה.

ובכל זאת הצלחתי. אבל לפני שאני מקדימה את המאוחר בואו נלך שלב שלב.

הכי קל זה להרים ידיים ולוותר!

כן ממש ככה. במשך שנים ארוכות ויתרתי על אהבה, על זוגיות ועל השמחה שהיא מביאה לחיים. הקשר המשמעותי האחרון שהיה לי, היה לפני 10 שנים. כאמור, זו הייתה התקשרות שלא הייתה מביישת טלנובלה משובחת, שסופה התרסקות טוטלית ושברון לב. זו אולי הייתה אחת הנפילות הכי גדולות שחוויתי ולכן אחרי שזה הסתיים ויתרתי על הרעיון של זוגיות אוהבת בחיי. בהרבה מובנים פשוט הרמתי ידיים.

מכירים את זה, שהלב נשבר ואז לא מוכנים לקחת יותר סיכונים?

וכך בחרתי להימנע מסיכונים רגשיים. היה עדיף להתמקד בהקמת עסק מצליח, לשקוע בעבודה מאתגרת ומרתקת, לייצר חיים מלאים ללא כל תלות בנוכחות של גבר בחיי. להתעסק עם כאבים של אחרים כמו גם עם הטרגדיות שפקדו את משפחתי. כל זה בא על חשבון התמודדות עם השדים מן העבר שלי. פחדתי להוציא אותם מן הארון, לאוורר אותם ולשחרר אותם לחופשי. לא נתתי לעצמי הזדמנות נוספת. 

העסקתי את עצמי בהרבה דברים אחרים והתעלמתי מהחלק הזה של חיי. אנשים רבים הופתעו לגלות שאני לא חולקת את חיי עם בן זוג, ואף טרחו להגיד לי שמישהו מחמיץ אותי בגדול וגם אני מוותרת על מתנה גדולה בחיי.

האם גם לכם יש שלל תירוצים וסיפורים על איך זה שעדיין אין לכם בן או בת זוג?

הנה דוגמא למקרה קלאסי, של תירוצים, סיפורים וחיפוש אשמים.

בשנת 2006 לקחתי 12 מפגשי אימון ליצירת זוגיות בחיי. תכל'ס לא יצא לי מהאימון הזה כלום.

האשמתי את המאמן שלי. היה הרבה יותר קל לחפש מה לא בסדר אצל המאמן או מה לא עבד בתהליך האימוני שהוא עשה איתי. הושטתי אצבע מאשימה לעברו ואמרתי לעצמי "נו בטח, המאמן הולך יחף, גם לו אין זוגיות…אז איך הוא יכול לאמן אותי לזוגיות ?" ובנוסף לזה היו עוד תירוצים שונים ומשונים שהמכנה המשותף שלהם היה להסיר מעצמי את האחריות לתוצאות בחיי.

יודעים מה קורה לתוצאות כשלא לוקחים אחריות?

האמת שכלום. פשוט כלום לא קורה. אם נסתכל לאמת בלבן של העין אני לא הייתי באמת מחויבת ליצירת זוגיות. בתוך התהליך גיליתי הרבה התנגדויות, ביטאתי ביקורתיות ברמות על, פסלתי את מרבית הרעיונות וההצעות שהועלו בטענה שהם "לא מתאימים לי".

מדי שבוע בתום כל אימון לקחתי על עצמי משימות לביצוע, אולם, במרבית המקרים פשוט לא עשיתי את שיעורי הבית. ותמיד היו לי תירוצים מפה ועד הודעה חדשה. עשיתי תהליך ב"כאילו", אבל למעשה לא עשיתי תהליך אמיתי, רציני עמוק ומחוייב.

נשמע לכם מוכר ?

מסתבר שאת רב התהליך פשוט עשיתי בראש שלי. זה עבד עד גבול מסויים. יצאתי עם הרבה תובנות חדשות אבל בידיים ריקות. ועדיין ישנה לבד בלילות.

גיליתי את האמונות המגבילות שלי, אלה שלא מאפשרות לי ליצור זוגיות בחיי. אני מאמינה שחלק מהאמונות הללו מצלצלות לכם כמוכרות. כמו למשל, "זה לא מגיע לי", "איזה גבר בכלל יכול לחיות לצד אישה חכמה, מוכשרת, עצמאית…מבלי להרגיש מאויים", "אני לא נמשכת לגברים בני גילי ומעלה – הם משעממים אותי" וכדומה.  ואתם הגברים יכולים לשאול איפה זה פוגש אתכם גם, איזה מחשבות, אמונות שחוסמות אותכם – אתם מחזיקים בראשכם?

אמנם, האימון העלה את המודעות שלי אך לא נתן לי מענה למקומות אחרים שחסמו אותי או כלים מעשיים ליצירת הזוגיות המבוקשת.

אז מה באמת חסם אותי?

העבודה באימון הייתה ברובה מנטלית והיא לא חלחלה למרחב הרגשי שלי. בפועל התקיעות הרגשית היוותה את המחסום המרכזי בחיי.

לא הייתי מוכנה להכיר בפחד המשתק שלי להיפתח לאהבה חדשה, לא הייתי מוכנה לקחת את הסיכון והסיכוי ולעשות זאת ולהיפגע שוב, לא נתתי מקום לכעס על הגברים הקודמים בחיי או למעשה לכעס שהיה לי עליי ועל הבחירות שעשיתי באותם גברים, לא הייתי מוכנה להתחבר לכאב ולאכזבה הגדולה שנשאתי בלב שלי.

בניתי חומות הגנה מאד מתוחכמות. מנטליות (אמונות, תירוצים, סיפורים) פיזיות (עלייה במשקל), רגשיות (ריחוק מכל מה שמריח גבר וניתוק מכל הזדמנות לפגוש את האחד). וכך, חייתי לי ב"אשליית האושר של הלבדות" עד עצם ההחלטה לעשות שינוי אמיתי.

היום ברור לי יותר מתמיד, שהתמקדות בפן הרגשי, הוא זה שאיפשר לי מאוחר יותר לנוע קדימה לעבר מציאת ויצירת זוגיות. וזה מה שאני מציעה לכם. סלילת הדרך החוצה מן השיתוק או התקיעות הרגשית שעומדת ביניכם ובין הזוגיות האפשרית בחייכם באמצעות צחוק, משחק והנאה צרופה!

ובכל זאת אם אתם שואלים מה עשיתי, אז אלו הצעדים הראשונים שלי בדרך להצלחה:

ראשית יצרתי מרחבים פנויים במימדים שונים. פניתי לי זמן ביומן. עברתי לדירה גדולה המתאימה למגורים משותפים, פיניתי מקום בארון, זרקתי את המכתבים, התמונות, המתנות, שקיבלתי מהגברים בעברי.  שנית, השתמשתי ביכולת שלי לדמיין, פינטזתי את המערכת היחסים המופלאה, כתבתי את הפרופיל של האדם שאיתו אני רוצה לחלוק את חיי.  שלישית, ביקשתי עזרה, התפללתי לבורא עולם, ביקשתי הפניות למועמדים פוטנציאליים, כן, לא ישבתי בחיבוק ידיים. עשיתי הרבה דברים. אבל זה לא היה מספיק.

הצעד המשמעותי שהזניק אותי קדימה היה לקיחת אחריות והתחייבות לאימון צחוק עם מאמן מוביל מחו"ל שיעזור לי לנוע מהתקיעות הרגשית אל עבר המטרה שלי תוך כדי צחוק, משחק והנאה צרופה.

בחרתי להיפגש  עם השדים מן העבר שלי. כל אותם רגשות משתקים, תוקעים, שמונעים מאהבה חדשה להיכנס לחיי. הפעם החלטתי להתמקד ברגשות שמעכבים אותי בדרך לזוגיות. התיידדתי עם הפחד והתגלגלתי מצחוק עם הכעס, בכיתי את הכאב, שיחקתי עם כל הקולות מן העבר. בנוסף לקחתי על עצמי מדי שבוע משימות שיקדמו אותי לעבר המטרה שלי והפעם יישמתי את כל מה שלקחתי על עצמי ועמדתי בשיעורי הבית בהצלחה! 

בלי אימון צחוק זה לא היה קורה!

אימון הצחוק השבועי אפשר לי להעיז למרות הפחד, עזר לי להגביר את הביטחון העצמי שלי ולהתמלא באנרגיה ובמוטיבציה. הגעתי לביצוע המשימות נינוחה, משוחררת ומלאת אופטימיות והתוצאות צוחקות בעד עצמן !

אז כמה זמן זה לקח לי?

תופתעו לגלות, לתדהמתי זה לקח רק שבועיים. התחלתי להתאמן באמצע נובמבר 2009, קבעתי לי רשימה קצרה של דייטים פוטנציאליים ויצאתי לשטח ללא היסוס. בתחילת דצמבר, יצאתי למסע של יצירת הזוגיות שלי עם אדם נפלא. באופן "מפתיע" בן הזוג שלי הוא אחד מרשימת המועמדים הקצרה שהכנתי.

זוהי כנראה דרכו של היקום להפתיע וללכת לקראתנו כשאנחנו מוכנים ובאמת מתכוונים למה שאנחנו רוצים.

מתוך המסע האישי הזה, יצרתי עבורכם המבקשים אהבה בחיים את הסדנא "ליצור זוגיות אוהבת".

אני לא מבטיחה שתצאו מהסדנא עם בן או בת זוג, אולם אתן לכם כלים מעשיים שיעזרו לכם להתמודד עם השדים מן העבר ויסייעו לכם לפנות מרחב רגשי שאליו תוכלו ליצוק את הזוגיות הראויה והרצויה.

כתוצאה מהשתתפותכם בסדנא תוכלו:

 • להגביר את הביטחון העצמי כדי ליצור אהבה חדשה בחיים 
 • לשחרר חששות ופחדים שמבוססים על ניסיון העבר ה"רע" ואינם קשורים לעתיד הטוב האפשרי עבורכם
 • לנטרל כעסים של כל מה שקרה בעבר וטרם נפתר ביניכם לבין עצמכם או בין בני זוג קודמים
 • להקל על שברון הלב עקב אובדן או פרידה מאדם אהוב
 • לעזור בבהירות מחשבתית והגדרה ברורה של מה באמת חשוב לכם בקשר זוגי אוהב
 • לאפשר לכם לחשוב בצורה חיובית ואופטימית שיכולה לעזור ולמשוך אליכם בני זוג פוטנציאליים
 • להתחבר לרצון האמיתי ולצאת לפעולה להשגת המטרה תוך כדי משחק והנאה צרופה מהתהליך
 • לקיים תקשורת ישירה ופתוחה יותר עם בני המין השני
 • ליצור קרבה ואינטימיות במהירות ובקלות עם בני המין השני
 • להשתחרר מהרגשות, האמונות והמחשבות המגבילות שעומדות ביניכם ובין קשר זוגי אוהב
 • לפתוח את הלב וליצור מרחב חדש שיאפשר לאהבה להיכנס לחייכם

כן, נילי אני רוצה למצוא אהבה חדשה בחיי, רשמי אותי לסדנא !

תנו לעצמכם מתנה משמעותית כבר עכשיו, קבלו החלטה נחושה, שתאפשר לכם לפעול למימוש מטרה נעלה זו של מציאת אהבה חדשה – כי למרות הכל ואף על פי כן זה אפשרי. כל מה שאתם צריכים זה להאמין שניתן לייצר קשר זוגי ואוהב ללא תלות במקום, גיל או העדפה, ובעיקר לעשות פעולות נבונות שיקדמו אתכם לעבר השגת המטרה.

תירשמו עכשיו לסדנא "לצחוק כל הדרך אל זוגיות אוהבת" ותזכו לחוויה טיפולית מעצימה וממוקדת כמו קרן לייזר בעלת יכולת לחולל שינוי יוצא דופן ומהיר בחיים!

כמה עולה הסדנא ?

400 ש"ח למשתתף יחיד

מחיר מבצע: שני חברים הנרשמים יחדיו יזכו בהנחה של 10%!

עלות השתתפותכם בסדנא כוללת גם את הבונוסים הבאים:

 • מנוי לקורס אימון לשמחה (חינם)
 • מנוי לשירות הצחק את המומחית (חינם)
 • חוברת לתרגול אישי של הצחוק בחייך לאחר הסדנא
 • סדרת טיפים לחיי אהבה וזוגיות מחוייכת
 • הטבה של 20% ברכישת סדרה של 3 אימוני צחוק אישיים עם נילי דור האלה בתום הסדנא (הטבה בסך  450 ש"ח !)

מתי זה קורה ?

ביום שישי ה- 29.1.2010 בין השעות 10:00-13:00

איפה ?

במרכז "יוגה הום", בבני ציון (סמוך לרעננה)

עד מתי ניתן להירשם ?

ההרשמה מסתיימת ביום חמישי ה-28.1.10 בשעה 17:00. או כשהסדנא מתמלאת.
נכון להיום נותרו רק עוד 8 מקומות ! אל תחכו לרגע האחרון ותגלו שאין לכם מקום בסדנא !
זוהי הפעם השנייה והאחרונה לשנה זו שאני מקיימת את הסדנא הזו – אל תפספסו את ההזדמנות שלכם !
אם אתם באמת רוצים זוגיות אוהבת בחיים אך מרגישים תקועים מנטלית ורגשית הסדנא הזו מיועדת במיוחד עבורכם ! 

כן, נילי אני רוצה למצוא אהבה חדשה בחיי, רשמי אותי לסדנא !

עדיין לא מאמינים שזה אפשרי?

הנה עדות ראשונה שהגיעה אלי ממישהו שהשתתף בסדנא זו לפני שבוע:

האיוורה בה נוהלה הסדנא על ידך נילי, איפשרה לי ל"הוציא" את ההקושי שלי בענייני זוגיות ו"לעבוד" עליו. הסדנא הועברה ברגישות שנתנה לכל אחד את האפשרות "לפתוח" את הקושי, "לפצח" אותו בדרכו שלו ולצחוק מהקושי. להבין שהבעיה איננה באירוע שחוויתי, אלא בפירוש שאני נותן לו, ובעזרת הצחוק להיגמל מהתחושות והפחדים שהתרגלתי להרגיש.  הצחוק הוא כלי יעיל וזמין מאוד לפרוק מועקות. תודה לך נילי הגדולה מהחיים. אליעזר

כן, נילי אני רוצה למצוא אהבה חדשה בחיי, רשמי אותי לסדנא !

אשמח ללוות אתכם במסע המרתק והמרגש ביציאה מתקיעות רגשית וביצירת זוגיות אוהבת בחייכם !

בברכה מחוייכת

נילי דור האלה
מומחית מס. 1 לתרפייה ואימון צחוק

נ.ב.

ואם אתם בזוגיות אוהבת אך מכירים חברים או חברות שמחפשים אהבה חדשה…תעבירו אליהם את המידע הזה – הם יודו לכם על כך !

בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לכל הלקוחות ששלחו לי זר של ברכות בתגובה לפרסום האחרון שלי על הזוגיות החדשה בחיי. מאד מאד התרגשתי מתשומת הלב שלכם ומההשתתפות שלכם בשמחה שלי.


תגובות

זה יכול לקרות גם לך ! — 3 תגובות

 1. נילי יקרה, אני שמח על שהגשמת את רצונותייך ומצאת חבר לחיים, כפי שאת ובעצם כול אחד ראוי לחוות חיבור של אהבה. ואיך שהוא אני יודע כי כי האהבה הזו היא פרי של למצוא, לקבל ולאהוב את מי שאת. ומכיוון שכך אין יותר ממה לפחד, כי האהבה היא מקום שמגיעים אליו ושאין ממנו חזרה.
  חיבוק גדול….עופר 

 2. עופר היקר מאד. תודה תודה תודה. מחבקת בחזרה 🙂

 3. נילי יקרה,
  התובנה הכי חשובה בעיני מיתוך הדברים החשובים שכתבת היא, "שדרכו של הייקום היא ללכת לקראתינו כאשר אנחנו מוכנים ובאמת מתכוונים למה שאנחנו רוצים". כמו שאומרים, "אין דבר העומד בפני הרצון" וכשאנחנו נמצאים באמת במקום הזה הכל ברור ומובן והופך לכן להיות פשוט וקל ליישום. כשנמצאים במקום הזה התהליך הוא כבר קצר והולך מהר, כי אין מה שייעכב אותנו יותר ואין יותר פחדים וספקות. זה בדיוק מה שקרה לי בדרך שאני עוברת ולכן השינוי כל כך חד אצלי כמו אצלך ומעצים את עצמו מיום ליום. מסתבר שיש בנו את הכוחות להשיג כל דבר, צריך רק להאמין בנו.
  שמחה בשמחתך ומאחלת לך מכל הלב שכל משאלותייך ורצונותייך יתגשמו ושתהיי הכי מאושרת אהובה ואוהבת בתוך הביחד הזה לתמיד.
  שלך – אורנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *